Welcome to Lagunaclub.nl. Please login or sign up.

28 maart, 2023, 13:58

Login with username, password and session length

Recent

leden
  • Totaal aantal leden: 1.913
  • Latest: ruud
Stats
  • Totaal aantal berichten: 193.741
  • Totaal aantal topics: 10.276
  • Online Today: 56
  • Online Ever: 383
  • (13 januari, 2020, 07:44)
Gebruikers Online
Users: 0
Guests: 41
Total: 41

Bagageruimte rolhoes montage

Gestart door lagunagtsmithy, 22 april, 2017, 10:14

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

lagunagtsmithy

Beste Allen. Ik heb via MP een second hand babagerolhoes gekocht om deze in mijn Laguna 3 GT Stationwagon te gaan monteren. Nu komt mijn vraag: Hoe en waar? Het bestaat uit 2 delen: de rolhoes (behuizing) en een beugel die in de rolhoesbehuzing valt.
Hoe? Ik neem aan dat de losse beugel in de achterbank geschroefd moet worden (aanname omat er 2 zelftappende schroeven bij zitten) waar vervolgens de rolhoes hieroverheen geschoven wordt. Klopt mijn aanname of moet het anders bevestigd worden?
Waar? Op welke hoogte en waar moet de beugel bevestigd worden?
Grt
Chris

trend

Als je goed met je vingers druk voel je de plaatsen waar de montage bouten moeten komen. Dit snij je met een scherp mes (niet te groot) open.
Beugels met bouten monteren. Bankdelen plat en de rol vanuit het rechter achter portier over de beugels schuiven.

SMF spam blocked by CleanTalk